Aanbieding!
Bespaar 15%
Badges Wowtea Badges Wowtea Badges Wowtea
(4 klantbeoordelingen)

21 Duo Cocoa Detox Programma Plus

€79.80

  • Cocoa Detox Thee
  • Stijlvolle theefles
  • Beauty Collagen Cocoa
Betaalmethodes
Verzending
<span> + GRATIS </span> voedingsschema

+ GRATIS voedingsschema gratis bezorging door alle bestellingen

<span> + GRATIS </span> trainingsschema voor thuis

+ GRATIS trainingsschema voor thuis gratis bezorging bij alle bestellingen boven €40

<span> + GRATIS </span> yoga programma

+ GRATIS yoga programma voor alle bestellingen van Wellness-thee

21 Duo Cocoa Detox Programma Plus | cocoa collagen right

Cocoa

Beauty Collagen

Het lekkerste beautycollageen op de markt. Rijke cacaosmaak en krachtige dagelijkse dosis.

21 Duo Cocoa Detox Programma Plus | cocoa detox tea left

Cocoa

Detox thee

Een premium blend van de volgende generatie met 12 kruiden voor reiniging, detox en een platte buik.

21 Duo Cocoa Detox Programma Plus | cocoa bottle right

cocoa

Stijlvolle theefles

Gelimiteerde editie van een glazen theefles van borosilicaatglas + roestvrijstalen infuser voor optimale filtratie, die de maximale smaak en kwaliteit behoudt.

3 000 000+

verkochte theeën in heel Europa

4 beoordelingen voor 21 Duo Cocoa Detox Programma Plus

  1. L

    Loes Van Assche 21 Duo Cocoa Detox Programma Plus
    Geverifieerde aankoop –

    Ik ben blij dat ik het heb gekocht.

    Helpful?
    0 0
  2. C

    Céline Dubois 21 Duo Cocoa Detox Programma Plus
    Geverifieerde aankoop –

    Perfect voor mijn behoeften!

    Helpful?
    0 0
  3. N

    Nina Dupont 21 Duo Cocoa Detox Programma Plus
    Geverifieerde aankoop –

    Geweldige vondst, ik raad het aan.

    Helpful?
    0 0
  4. K

    Kyana Leroy 21 Duo Cocoa Detox Programma Plus
    Geverifieerde aankoop –

    De beste aankoop die ik recentelijk heb gedaan.

    Helpful?
    0 0

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.